Stichting Kasteelpark Born
Born - Limburg
Locatie Stichting Kasteelpark Born
Beschrijving Stichting Kasteelpark Born
Het park bevat een collectie roof-, sier-, en watervogels naast Europese roof- en zoogdieren en een modelbijenstand. Er is een grote, open kinderboerderij met kweek-ruimte en kleine speeltuin. Eetcafé, groot zomerterras, arrangementen mogelijk voor groepen, kinderfeestjes.
Het kasteelpark is bereikbaar via autoweg A2, afslag Born en richting centrum en via buslijn 66 en 67 vanaf NS station Sittard. Een gezellig Limburgs Dierenpark in een historische omgeving.
Openingstijden
Het park is dagelijks geopend.
Vanaf Pasen t/m herfstvakantie van 10.00 tot 18.00 uur en na de herfstvakantie tot Pasen van 10.00 tot 17.00 uur.
Opmerking
Hoewel we ons best doen alle informatie op deze site correct en up-to-date te houden, kan het voorkomen dat een activiteit niet (langer) plaatsvindt of een locatie niet meer te bezoeken is. We raden u daarom aan om, indien mogelijk, de informatie via telefoon, e-mail of website te verifiëren.
Activiteiten bij Stichting Kasteelpark Born
- Geen activiteiten bekend
In de nabije omgeving van Stichting Kasteelpark Born vindt u ook:
- Arte Vinum in Dilsen-Stokkem
- B&B Horisserweerd in Grevenbicht
- Bezoekerscentrum Brunssummerheide in Heerlen
- Bie They Oppe Hof in Oirsbeek
- Botanische tuin Elsloo in Elsloo
- De Hommert in Amstenrade
- De Hommert in Amstenrade
- De Lijsterhof in Schinnen
- Donna da Vero in Echt
- Iristuin Beek in Beek
- Kasteel Hoensbroek in Hoensbroek
- Kweekerij Kasteel Amstenrade in Amstenrade
- Marni’s Kwekerij in Schimmert
- Touch of the Tropics in Schinveld
- Tuin Familie Bustin in Schalbruch (DE)
- Tuin van de Fam. Peters in Susteren
- Tuin van de fam. Swinnen-Peeters in Tongerlo-Bree
- Tuin van de fam. Wijnands in Sittard
- Tuin van de familie Mulders in Nieuwstadt
- Tuin van Odette Steijvers in Susteren
- Vitaverda in Maasbracht